Kursna lista

Prigrevčani doneli bodove iz Šida, Mladost remizirala kao domaćin

Ponedeljak, 20. mart 2017 god. | SPORT

10341

Fudbaleri prigrevačkog Bratstva su u 17. kolu Srpske lige Vojvodina gostovali u Šidu ekipi Radničkog i posle odlične igre savladali domaćina rezultatom 2:0. Bez nekoliko kažnjenih standardnih prvotimaca, prigrevčani su uspeli da u vodjstvo dodju u 68. minutu golom Noskovića, da bi konačan rezultat od 2:0 postavio Grabež u 82. minutu meča.
Bratstvo je trenutno na drugoj poziciji na tabeli i ima samo bod zaostatka u odnosu na prvoplasirani Omladinac iz Novih Banovaca.

10342

OFK Mladost je ovog vikenda, u 17. kolu Vojvodjanske lige "sever", dočekao ekipu Sloge iz Čonoplje i posle izjednačene, ali neefikasne igre, uspeo da izbori samo bod, meč je završen rezultatom 0:0. Posle ovog kola Mladost se nalazi na četrnaestom mestu tabele ispred Tekstilca iz Odžaka i poslednje ekipe Subotice.