Povodom Dana opštine Apatin, u petak se otvara izložba Likovnih stvaralaca opštine Apatin

Kursna lista

Važna pobeda KK Dunav pred odlučujući meč sa Akademikom

Četvrtak, 13. april 2017 god. | SPORT

10553

Košarkaši Dunava su juče na svom terenu, u okviru 25. kola Prve regionalne lige sever, dočekali ekipu Kris kros iz Pančeva, i pobedili rezultatom 86:78. Tokom celog meča apatinci su uspostavili kontrolu nad igrom, ali više od svega raduje njihova borbenost, atraktivne akcije i precizni šutevi koji daju optimizam pred odlučujući meč sa Akademikom. U prvoj četvrtini je stvorena razlika koja je i održana do kraja, a i povećana do poluvremena na 20 koševa razlike. Da gosti iz Pančeva nisu nimalo naivan tim pokazala je treća četvrtina, i sve do kraja je igran meč u kojem su obe ekipe donele prisutnoj publici igru za uživanje. Svi igrači Dunava koji su zaigrali na ovoj utakmici su pružili igru za aplauze, a u dobroj igri tima standardno su odskočili Šuput (25 koševa i Ljubomir Miljanić (21).
U sledećem kolu, 22. aprila, KK Dunav igra odlučujući meč sa Akademikom, koji deli prvo mesto na tabeli sa apatincima, ali uz bolju koš razliku, u Srbobranu kao gostujući tim.