Aplauzi predstavi "Indigo"
U velikoj sali apatinskog Doma kulture sinoć je održana predstava „Indigo” kojom su se apatinskoj pozorišnoj publici predstavili poznati srpski glumci Danica Maksimović I Branislav Lečić. Priču satkanu od teme o savremenom svetu žena, o prodatom, izgubljenom, o otuđenosti na horizontu liberalnog kapitalizma Maksimovićeva i Lečić su umešno vodili ka raspletu i celo vreme uspevali da maksimalno drže pažnju brojne publike, za šta su na kraju dobili zaslužen aplauz na otvorenoj sceni. Ovom predstavom je nastavljena dobra praksa apatinskog Kulturnog centra na organizovanju kvalitetnih pozorišnih dešavanja što apatinska publika zna da ceni, i podržava masovnim dolaskom i burnim aplauzima.










