"Jesenje harmonije" u crkvi "Uznesenje Marijino"
U crkvi “Uznesenje Marijino” za subotu je najavljen jedan zanimljiv koncert. Vokalni ansambl somborskog pevačkog društva “Quinta Divina” će u okviru ciklusa “Jesenje harmonije” u apatinskoj crkvi predstaviti dela Palestrine, Pygota, Hasslera, Vasqueza, Vikotorie, Arcadelta I drugih kompozitora. Početak koncerta je u 18,30 sati a ulaz je slobodan. Pored Apatina ovaj ansambl će održati koncerte u Bačkom Monoštoru 3.oktobra I Bezdanu 17.oktobra.










