Mešoviti hor "Ison" nastupio u Apatinu
.
Prvi mešoviti inkluzivni hor u Srbiji i regionu, “ISON” iz Novog Sada, koji okuplja decu sa svim vrstama invaliditeta i smetnji u razvoju nastupio je u apatinskom Domu kutlure. “ISON” je poslednjih pet godina nastupao na brojnim priredbama, bio je deo mnogih akcija, festivala, humanitarnih koncerata u zemlji i inostranstvu. Koncert je organizovalo Humanitarno udruženje mladih Apatinaca (HUMA), ulaz je bio besplatan, a u holu je bila postavljena kutija za dobrovoljne priloge. Prikupljeni novac biće upotrebljen za poboljšanje uslova rada škole za osnovno i srednje obrazovanje “Milan Petrović” iz Novog Sada koju pohađaju članovi hora.










