Ministarstvo odlučilo: U Apatinu "Tehničari visokogradnje" postaju "Arhitektonski tehničari"
Odlukom Ministarstva prosvete svega nekoliko dana pre početka školske godine u Srednjoj gradjevinskoj i drvopreradjivačkoj školi u Apatinu je došlo do promene obrazovnog profila. Učenici koji su upisali smer “Tehničar visokogradnje” već od ove školske godine će učiti za zvanje “Arhitektonski tehničar”.Po mišljenju Ministarstva novi smer je atraktivniji I prilagodjen savremenim tokovima društva.










