Slavljenički koncert "Tandore" u Apatinu
Tamburaški orkestar „Tandora“ iz Sonte povodom 10 godina rada organizuje koncert u Domu kulture u Apatinu. Koncert će biti održan u utorak 17. novembra, sa početkom u 19 časova, a ulaz će biti slobodan. Gosti orkestra su Gradski hor „Jedinstvo“ iz Apatina sa kojim imaju dugogodišnju dobru saradnju, i mažoretkinje KUD-a „Mažoret“ iz Sonte.










