Sutra otvaranje izložbe radova Likovnih stvaralaca Apatina
Sutra, 23. oktobra 2015. u 19 časova u Galeriji Meander, biće otvorena IZLOŽBA RADOVA LIKOVNIH STVARALACA OPŠTINE APATIN.
Kao i svake godine u ovom periodu svoje radove zajedno izlažu likovni stvaraoci svih profesija, amateri i akademski likovni umetnici. Ovde nije važan nivo umetničkog obrazovanja i stvaralaštva već respekt prema sredini u kojoj žive i rade, i prema tome i najznačajnijem prazniku, Danu oslobođenja opštine. Istovremeno je prilika da građani upoznaju jednogodišnje likovno stvaralaštvo u opštini, ali i da se likovnim stvaraocima omogući da izlažu svoja dela. Ovo je tradicionalna izložba koja traje neprekidno više od 40 godina i važi za jednu od najposećenijih. Ove godine izlažu Marija Jakšić Balaž, Milorad Basta, Laslo Berko, Dušanka Veljković, Milica Vukosav, Jelena Gnjatović, Dalibor Dragović, Dragan Dražić, Radomir Drča, Ljiljana Dukić, Biljana Duraković, Aleksandar Kabok, Mirjana Korać, Vera Korhamer, Violeta Krneta, Atila Kuruc, Zoran Medić, Andrea Mišanović, Jovana Momčilović, Ljiljana Šandorov Nerlović, Ljiljana Pavković, Nada Ćopić i Nebojša Šćekić. Izložba traje do 5. novembra 2015.










