Večeras "metal veče" u gradskom parku
U Gradskom parku u Apatinu večeras se održava „Metal veče“ na kojem će glavni gosti biti francuski bend „When reasons collapse“ koji sviraju det kor. Pored atraktivnog sastava iz Francuske nastupiće i dva domaća benda: „Void in“ iz Beograda i somborski det metal bend LP o HS. Ovaj koncert se održava uz podršku Kulturnog centra,Kancelarije za mlade i Diskonta „Slap“.Početaj je u 21 sat.










