SPORT

Atletičari AK Apatin i dalje medju najboljima u Srbiji

8360

Članovi Atletsog kluba “Apatin” nastavljaju sa ostvarivanjem kvalitetnih rezultata, proteklog vikenda nastupali su na takmičenjima u Hrvatskoj, Rumuniji i Srbiji.
Najuspešnija je bila Mariana Čegar Lukić koja je ostvarila dve pobede u dva dana, u subotu je trijumfovala u Osijeku (Hrvatska) na trci Vatrogasni cener, Mariana je ostvarila ubedljivu pobedu na stazi u dužini od 10 kilometara ispred domaćih takmičarki Dubravke Vešligaj i Vlaste Lončarić. Na takmičarskoj trci posle godinu dana nastupio je i Goran Čegar koji je zauzeo četvrto mesto sa malim zaostatkom iza tri prvoplasirana takmičara iz Hrvatske.

Mariana je u nedelju nastavila pobednički niz, pobedom uz oboren rekord staze na izuzetno zahtevnoj 4. Vršačkoj trci uz stepenice, ona je pobedila ispred prošlogodišnje pobednice i dosadašnje rekorderke staze Dragane Marinković iz Leposavića i trećeplasirane Marije Kanački iz beogradskog Partizana.
Rajmond Halai osvojio je drugo mesto u sveukupnom plasmanu na međunarodnom maratonu koji je održan u Aradu (Rumunija), on je po izuzetno toplom vremenu ostvario dobar rezultat.
Tihamer Sirak u subotu je nsatupio na trci u Segedinu gde je osvojio treće mesto na 10,5 kilometara.

8363

Juče je u Nišu održan tradicionalni 20. Niški polumaraton, na kojem je nastupio Zoran Radičanin.
Na stadionu “Karađorđe” juče je održano Prvenstvo Vojvodine za seniore i seniorke među kojima su nastupila i tri člana Atletskog kluba “Apatin”, najuspešniji je bio Đuro Borbelj koji je osvojio bronzanu medalju na 3.000 metara iza predstavnika AK Vojvodina, Vladimira Kostića i Aleksandra Ostojića, u istoj trci Damir stojanov zauzeo je šesto mesto. U trci na 800 metara Tihamer Sirak je zauzeo četvrto mesto.

#foto5

Narednog vikenda održava se finale Kupa Srbije za seniore i seniorke u Sremskoj Mitrovici (4. i 5. jun), gde će u trci na 3.000 metara sa preprekama nastupiti Đuro Borbelj, koji se u finale plasirao na osnovu rezultata ostvarenog na Kupu Vojvodine.
Treba istaknuti da takmičari AK Apatin, troškove za učešće na svim gore navedenim takmičenjima osim na Prvenstvu Vojvodine, finansiraju sopstvenim sredstvima.

related articles

Pratite nas

Naxi Radio Apatin 105,8

FM & PRESS DOO
Petefi Šandora 57, sprat I, lokal 6,
25260 Apatin

Tel/Mob:
+381 25 780 200
+381 63 82 94 653

e-mail:
radioapatin@gmail.com
info@radioapatin.com

O nama

NAXI RADIO APATIN - 105.8 MHz FM
Našim talasima pokrivamo deo Bačke - opštine Apatin, Sombor, Odžaci i delovi opštine Kula. Od momenta kada su se prvi taktovi začuli na frekvenciji 105,8 MHz 2011. godine, Vi, slušaoci ste nam bili na prvom mestu i uz kvalitetnu muziku, prijatne voditelje, objektivan i tačan informativni program ušli smo u Vaše domove, a zatim i u vaša srca - a tu planiramo i da ostanemo.

NAXI NACIONAL RADIJSKA MREŽA
Naxi Nacional je najveća radijska mreža u Srbiji, uz koju slušaoci u preko trideset gradova uživaju u kvalitetnom zabavnom i informativnom programu, kao i najboljoj domaćoj pop i rok muzici.

Svakog dana, preko pet miliona slušalaca Naxi Nacionala informiše se na pravi način, uz kratke govorne segmente zanimljivih voditelja, spremnih da u svakom trenutku prenesu novosti o najaktuelnijim dešavanjima. Naxi Radio Apatin Vam, pored već dobro poznatih lokalnih sadržaja, pruža mogućnost da svakodnevno uživate u priči o interesantnim temama, uz dozu kvalitetnog humora i pažljivo odabranih tema, kao i u uključenjima iz svih krajeva Srbije.

"Naxi nacionalne vesti" okosnica su informativnog programa najveće radijske mreže naše zemlje i emituju se na svaki pun sat. Uz njih, Srbija je na najbolji način informisana o aktuelnim temama iz zemlje i sveta. Termin od 18 do 19 časova svakog radnog dana rezervisan je za emisiju "Mojih 50". Zahvaljući Naxi Nacionalu, čuvena radijska emisija prisutna je u svim krajevima naše zemlje. Gostujući u "Mojih 50", poznate ličnosti otkrivaju interesantne detalje iz svoje karijere i prisećaju se najlepših trenutaka života.

"Dodir noći" emituje se svakog radnog dana od 21 čas do ponoći. Dejan Avramović govori jezikom "ljubavi i romantike" koji, u kombinaciji sa odabranim hitovima domaće pop i soft-rok muzike, osvaja na prvo slušanje.

Uz kvalitetan izbor domaće muzike i tačne i precizne informacije u svakom trenutku, NAXI RADIO APATIN i najveća radijska mreža Naxi Nacional, čine celu Srbiju preplavljenom talasom pozitivne energije pod prepoznatljivim sloganom "Opusti se i uživaj"!

Ukoliko zahtevate bogat program, kvalitetnu muziku i kratke i tačne informacije, na pravom ste mestu.

Slušaj NAXI RADIO APATIN - opusti se i uživaj!