PORAZ MLADIH FUDBALERA OLIMPIKA
Juče su u Subotici mladi fudbaleri Apatinske škole fudbala Olympique 2001. godište igrali četvrtfinalni meč Mini-Maxi. Protivnik im je bio ŠF Dribling iz Subotice. Olympik je poražen rezultatom 2:1. Treba podsetiti da su ove godine dve selekcije ( 2001. i 2002. god) Olympika nastupala u četvrtfinalnim mečevima ovegodisnje Mini-Maxi lige , a da će i još jedna selekcija sledece nedelje 20. marta nastupiti u finalnom meču. Ovo je izuzetan uspeh apatinske škole fudbala kada se sve sabere i uzme u obzir da škola postoji samo 2 i po godine.









