Tri kadetkinje ŽKK Apatin ostvarile PLASMAN U FINALE Pojedinačnog prvenstva Srbije
U organizaciji Kuglaškog saveza Srbije, u Bačkoj Topoli je odigrano Pojedinačno prvenstvo Srbije u kuglanju. Ovo takmičenje organizovano je za kadetkinje, rođene od 1. jula 2004. do 30. juna 2008. godine.
Iz redova ŽKK „Apatin“, na prvenstvu je učešće uzelo šest mladih kuglašica. Čak tri su se direktno plasirale u finale, i to Noemi Heđbeli, koja je ostvarila rezultat od 505 oborenih čunjeva, zatim Milica Medić sa 494 oborena čunja, i Lara Lenđel, koja je oborila 468 čunjeva.
Prve ispod crte bile su Anja Kuruc (467) i Milana Mileusnić (455). Milica Pauković oborila je 417 čunjeva i zauzela 13. mesto.
Finale prvenstva zakazano je za 5. i 6. novembar. Mladim kuglašicama iz apatinskog kluba želimo puno uspeha u nastavku takmičenja.