Tri medalje za Aleksu Majstorovića na OCR trkama na Paliću
Na Paliću su proteklog vikenda, u organizaciji SKYRUNNERS TIMA, održane 3 OCR trke u dva dana, a kako saznajemo iz apatinskog kuba “Deer Runners”, za medalju se moralo preći ukupno 37km sa oko 70 prepreka.
“Naša dva člana su istrčala svoje prve TRIFEKTE u karijeri, Aleksa Majstorović i Mitar Mladenović, koji su uspešno prešli sve tri trke i bili na visini zadatka, a naročito naša mlada uzdanica Aleksa, koji je na sve tri trke uspeo da se domogne postolja u kategoriji momaka do 24 godine”, ponosni su u “Deer Runners”-u.
Majstorović je u subotu na trci od 18km sa 30 prepreka bio prvi, nedelju ujutru je trčao 13km sa 25 prepreka, gde je takođe osvojio zlato, a zaokružio je tripletu postolja u trci na 6km sa 20 prepreka osvojivši visoku treću poziciju.
Pored Alekse i Mitra, u trci od 6km sa 20 prepreka učestvovao je i kapiten tima, Strahinja Jovanić, koji je u generalnom plasmanu zauzeo 16. mesto u izuzetno jakoj konkurenciji.
Iz “Deer Runners”-a saznajemo da je vikend ranije svoj novi polumaraton u Puli istrčao Nenad Đorđević u svom prepoznatljivom vremenu.
Čestitamo našim Apatincima i želimo im puno uspeha u daljim takmičenjima.











