Aleksandar Smiljanič novi predsednik OO SRS
Opštinski odbor Srpske radikalne stranke Apatin je na sednici Opštinskog odbora 03.oktobra 2016. godine za novog predsednika ovog tela jednoglasno izabrao Aleksandra Smiljanića iz Apatina.
Opštinski odbor je u prethodnih nekoliko meseci prošao kroz period reorganizacije i jačanja Opštinske organizacije, a maksimalnim angažovanjem svih članova odbora i aktivista stranke uz podršku viših stranačkih organa u potpunosti su konsolidovani redovi i spremno se dočekuju predstojeći događaji na političkoj sceni, pre svega predsednički izbori na proleće 2017., kako bi što efektivnije ispratili kandidaturu predsednika SRS prof. dr Vojislava Šešelja za predsednika Srbije.
01.10.2016. je odžana redovna Godišnja Skupština OO SRS Apatin na kojoj su izabrani novi članovi Opštinskog odbora, analiziran je rad Odbora u protekloj godini, sagledano trenutno stanje u stranci i iznet plan rada i aktivnosti za naredni period.










