BOŽIĆNA ČESTITKA PREDSEDNIKA OPŠTINE APATIN MILANA ŠKRBIĆA
Predsednik opštine Apatin, Milan Škrbić je putem zvanične fejsbuk stranice opštine Apatin uputio Božićnu čestitku svim građanima opštine Apatin:
"Poštovani sugrađani, svima Vama koji proslavljate Božić po Julijanskom kalendaru, čestitam radosni hrišćanski praznik Hristovog rođenja.
Želim Vam da ovaj veliki praznik provedete u dobrom zdravlju, miru i sreći.
Neka Božić unese toplinu i radost u Vaš porodični dom i u Vaša srca i neka sve nas podsete da u duhu tolerancije i međusobnog poštovanja u sebi nosimo ljubav i radost življenja. Neka godina koja je pred nama bude uspešnija i lepša od svih prethodnih.
Hristos se rodi, vaistinu se rodi!"










