Članice Društva za borbu protiv raka boravile na Srebrnom jezeru
Društvo za borbu protiv raka je tradicionalnu letnju ekskurziju, ove godine, početkom jula, provelo na Srebrnom jezeru. Dvadeset i jedan član udruženja iz Sombora i Apatina je kroz različite zajedničke aktivnosti usvajalo veštinu samopomoći i podrške lečenim osobama kada je neophodna. Kupali su se na jezeru, šetali kroz šumu, vežbali jogu, posetili selo Vlastimira Pavlovića Carevca, obišli Crkvu 40 mučenika u Desinama, posetili iskop za vađenje zlata u reci Pek, kao i Viminacijum.











