Članovi MO SNS iz Sonte nastavili akciju uredjenja sela
Kao što je i najavljeno nakon prethodne akcije kada su rekonstruisane klupe ispred mesne zajednice i pošte, aktivisti MO Sonta nastavili su da uređuju svoje selo.
Ovoga puta su se okupili ispred doma zdravlja kako bi ofarbali ogradu, kapiju i klupu unutar dvorišta. Kao i uvek, odazvao se veliki broj aktivista, pa je posao urađen vrlo brzo i kvalitetno.
Iz MO Sonta najavljuju nastavak akcija i u buduće.












