Crveni krst Apatin održao predavanje o dobrovoljnom davalaštvu krvi medju srednjoškolcima
Crveni krst Apatin je 11.10.2016. godine u saradnji sa gimnazijom ,, Nikola Tesla`` i gradjevinskom i drvopreradjivackom skolom, organizovao predavanje na temu ,,Promocija dobrovoljnog davalastva krvi medju srednjoskolcima``. Predavaci su bili volonteri Crvenog krsta Apatin Renata Beslac i Mina Banjac. Volonteri su tom prilikom podelili edukativne flajere na temu davalastva krvi. Svi zainteresovani punoletni ucenici ce imati priliku da dobrovoljno daju krv na redovnoj akciji koja ce biti odrzana 10.11.2016. godine u prostorijama Crvenog krsta Apatin.










