Crveni krst održao u Prigrevici predavanje na temu "Reproduktivno zdravlje" osmacima
Crveni krst Apatin je 28.02.2017 u Osnovnoj školi ,, Mladost’’ iz Prigrevice održao predavanje za učenike 8 razreda na temu ,,Reproduktivnog zdravlja’’. Učenicima je u toku predavanja predočen značaj reproduktivnog zdravlja mladih, problemi adolescenata, rizik ranog stupanja u seksualne odnose i uzroci i nastanak polno prenosivih bolesti.Predavanje je relizovala edukovana volonterka Crvenog krsta Apatin Radmila Radojčić uz pomoć volonterke Renate Beslać.










