Danas prvi radni dan posle Uskršnjih i prvomajskih praznika
Uprkos promenljivom vremenu, Apatinci su Uskršnje praznike i Praznik rada, već tradicionalno, proslavili u prirodi. Sutra radni dan i za zaposlene i za školarce.
Uprkos promenljivom vremenu u kome su se smenjivali nešto malo sunčanih intervala, slaba i intnzivnija kiša, Apatinci su Praznik rada, već tradicionalno, proslavili u prirodi. Kako su se majski praznici uslovno rečeno poklopili sa uskršnjim, izletišta oko Dunava, jezera i kanala bila su proteklih dana ipak sa dosta šatora i improvizovanih kampova u kojima se krčkao najčešće paprikaš ili mirisao roštilj.Izletišta i šetališta sada su prazna a danas je prvi radi dan nakon praznovanja i za radnike i za đake.
Praznični dani i noći protekli su mirno i bez većih intervencija, saopštila Hitna pomoć Aapatin.










