DANAS, SUTRA I U NEDELJU VAKCINACIJA SPUTNIKOM V ZA SVE KOJI ŽELE A NISU SE PRIJAVLJIVALI
Dom zdravlja Apatin se pridružio akciji „Otvorena vrata“ za sve naše nezakazane sugrađane koji žele da prime Sputnik V vakcinu.
Građani koji se do sad nisu prijavili na vakcinaciju, a žele da se vakcinišu, mogu to da učine počevši od danas (petak) u periodu od 12h do 18h, kao i u subotu i nedelju od 8h do 14h. U ova tri dana građani će moći primiti Sputnik V vakcinu, a vakcinacija će se vršiti na previjalištu u službi opšte prakse, rekla je pomoćnica direktor Doma zdravlja Apatin Branka Bajić










