Dr Blagoje Marković, direktor RHC "Junaković", gost Naxi Radio Apatina
Posle dva meseca na mestu direktora Rehabilitacionog centra Junaković", dr Blagoje Marković je, gostujući danas na talasima Naxi Radio Apatina, kazao da je prioritet u daljem radu banje higijena objekata i zdravstvenod dela centra, i da se na tome radi intenzivno i dalje, ali je situacija daleko bolja od zatečene. Prioritet je takodje i zapošljavanje zdravstvenog osoblja, da bi se sto veći broj usluga moglo pružiti i gradjanima koji dolaze na rehabilitaciju, ali i gostima koji će u banji boraviti u turističkom aranžmanu. Dr Marković je za Naxi radio Apatin još govorio o kadrovskoj strukturi, početku nove kupališne sezone i uredjenju bazena, i novoj turističkoj atrakciji u Banji Junaković, a to je vožnja fijakerom i jahanje. Intervju sa dr Blagojem Markovićem, direktorom RHC "Junaković", biće u celosti emitovan sutra, 12. maja posle 14 časova.










