Dr Blagoje Marković novi direktor RHC "Junaković"
Odlukom Pokrajinskog sekretarijata, odnosno Vlade AP Vojvodine, koja je osnivač Specijalne bolnice "Junaković", od 1. marta ove godine, novi direktor Banje "Junaković" je dr Blagoje Marković. Dr Marković je bio direktor Doma zdravlja u Kuli, koja je za vreme njegove funkcije bila medju deset najboljih domova zdravlja u Apatinu. Njegovo imenovanje znači pokušaj da se kvalitet rada i usluga u Rehabilitacionom centru "Junaković" podigne ne viši, još bolji i kvalitetniji nivo, a to se ubuduće očekuje i od zaposlenih u Banji Junaković", kazao je dr Marković na konferenciji za novinare koja je tim povodom održana juče u Specijalnoj bolnici "Junaković".











