JKP "Naš dom" počelo sredjivanje divljih deponija u ataru sela Sonta
JKP "Naš dom" počelo je uredjenje i uklanjanje divljih deponija u ataru sela Sonta u okviru odluke Skupštine opštine Apatin, da se od početka narednog meseca od strane ovog javnog preduzeća preuzmu obaveze komunalnih delatnosti u selima opštine Apatin. Po rečima Sanje Bačić, direktora JKP "Naš dom", ovo je samo početak obimne akcije uklanjanja divljih deponija u našoj opštini, i ta akcija će se nastaviti i u drugim selima u narednim mesecima. Uklanjanje i uredjenje površina na kojima se nalaze divlje deponije, biće jedan od prioritetnih zadataka ovoh preduzeća, istakla je Sanja Bačić.











