JKP „NAŠ DOM“ POČEO SA DEZINFEKCIJOM JAVNIH POVRŠINA
Večeras su radnici JKP ”Naš Dom” iz Apatina počeli sa dezinfekcijom javnih površina na kojima je veća frekvencija građana.
Ovo je najnovija mera Opštinskog štaba za vanredne situacije u cilju sprečavanja širenja i suzbijanja epidemije Kovid-19 na teritoriji opštine Apatin.
Dezinfekcija se obavlja pomoću atomizera preparatima na bazi hlora. Pored centra grada, dezinfikovaće se i druge površine po određenom rasporedu, za šta su obezbeđene maske, odela i rukavice za zaposlene.












