Juče se takmičili najmladji majstori ribljeg paprikaša
Juče je u okviru Apatinskih ribarskih večeri, sa početkom u 19 časova, održano i takmičenje u kuvanju ribljeg paprikaša za najmladje. Preko 20 najmladjih takmičara, budućih majstora ove veštine, takmičilo se za ovo laskavo priznanje, ugledavši se na svoje roditelje ili starije instruktore.
U centru grada pred znatiželjnim posmatračima i gledaocima, svi su se svojski trudili da budu najbolji. Ipak, ove godine su simpatične male kotliće, kao titule najboljih, dobili Strahinja Bašić i Marijana Vilotić, a nagrade im je uručila Nika Petrović, zamenica predsednika SO Apatin i Miloš Djumić, sekretar SO Apatin.












