Klaster preduzetnika Apatin još uvek bez novog rukovodstva
U Velikoj sali skupštine opštine Apatin održan je juče sastanak jednog broja članova Skupštine Udruženja Klastera preduzetnika na kojem nije izabrano novo rukovodstvo. Od 60 - tak aktivnih članova Skupštine i privrednika, na Skupštini preduzetnika je prisustvovalo samo 10 - tak članova i pošto nije bilo kvoruma, po statutu, nije moglo doći do izbora novog rukovodstva. Kako se čulo na ovom sastanku -članovi skupštine su bili opravdano odsutni ali se reklo i da ovaj Klaster nema porostorije u kojima bi se održavali sastanci. Zato je i dato nekoliko predloga gde bi moglo biti ubuduće sedište klastera.
Na sednici su se pristurnima obratili rukovodioci Klastera Zoran Šijan, Djordjo Kuruđža i Diana Djenić, a ispred lokalne samouprave govorio je član Opštinskog veća za privredu Vladimir Vukosav. Nova sednica je zakazana za idući utorak u 18 časova u Velikoj Sali SO Apatin, pa se pozivaju preduzetnici da se odazovu ovom pozivu.












