KOMPLETAN ODBOR APATINSKE NOVE SRBIJE PRISTUPIO JEDINSTVENOJ SRBIJI
Opštinski odbor Nove Srbije (NS) iz Apatina sa većinom članova, danas je kolektivno pristupio Jedinstvenoj Srbiji (JS).
Sada već bivši predsednik Opštinskog odbora Nove Srbije Miloš Lončar, izjavio je tom prilikom da je razlog pristupanja Jedinstvenoj Srbiji prepoznatlјiv socijalni program kao i uvažavanje rada i politike predsednika Dragana Markovića Palme.
- „Odlučili smo da se priklјučimo Jedinstvenoj Srbiji i svojim radom damo doprinos sredini u kojoj živimo. U politici Jedinstvene Srbije i Dragana Markovića Palme smo prepoznali iskreno zalaganje za bolјi život građana.“ – naveo je Lončar.
Služba za odnose s javnošću Pokrajinski odbor za APV Jedinstvena Srbija










