Maturantima Gimnazije "Nikola Tesla" svečano uručene diplome
U petak je u Gimnaziji "Nikola Tesla" održana svečanost povodom uručenja diploma učenicima završnih razreda. Na svečanosti je maturante pozdravio direktor Gimnazije Vojislav Petrović.
Učenicima se obratila i Dubravka Korać, zamenik predsednika opštine.
Među zvanicama je bila i Milana Srdić, šef Kancelarije za mlade, a svečanoj dodeli su prisustvovali i roditelji i prijatelji maturanata.
Za đaka generacije izabrana je Ana Živanović, učenica 4c odeljenja.
U programu su učestvovale gimnazijalke Milana Duraković i Sandra Šlegl. a u muzičkom bloku nastavnik gitare Duško Mešinkovski.
Na kraju svečanosti razredne starešine tri četvrta odeljenja gimnazijalaca uručila su učenicima diplome o završenom srednjoškolskom obrazovanju i poželeli im sve najbolje u daljem životu.
Maturanti su priredili i malo iznenađenje i nagradili razrednog starešinu Veru Jančić i direktora škole, profesora Petrovića za sav trud, rad i razumvanje koje su imali za njih tokom četvorogodišnjeg školovanja u apatinskoj Gimnaziji.










