Ministar Knežević obećao pomoć oko izgradnje luke u Apatinu
Povodom jučerašnje proslave jubileja, 260 godina rada i postojanja Apatinske pivare, i otvaranja sopstvenog Postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda, predsednik opštine Apatin se osvrnuo na projekat izgradnje istog postrojenja, ali značajnog za sam grad Apatin i dodao da će se uložiti svi napori da on što pre bude i završen. Govoreći o apatinskoj privredi, koja je nekada bila jedna od najjačih u regionu, kazao je i da će se intenzivno raditi na oživljavanju sadašnje apatinske privrede i povećanju broja zaposlenih u našoj opštini.
Predsednik opštine Apatin je iskoristio priliku da sa ministrom privrede, Goranom Kneževićem razgovara i o nastavku izgradnje luke u Apatinu, i dobio uveravanja ministra Kneževiža, da će Vlada Srbije učiniti sve da se ovaj projekat što pre privede kraju i dodao da je to svima u interesu, kako Srbiji, tako i opštini Apatin u cilju jačanja privrednih potencijala, ali i povećanja broja zaposlenih u apatinskoj opštini.











