Nagradjeni davaoci krvi iz Apatina
Juče je u Crvenom krstu Apatin održan prijem za dobrovoljne davaoce krvi povodom ,,Svetskog dana dobrovoljnih davalaca krvi’’. Građani Opštine Apatin su nadaleko poznati po svojoj humanosti i velikom odzivu na akcije dobrovoljnog davanja krvi. Najpre je sve prisutne ispred Crvenog krsta Apatin pozdravila Tijana Tomašević i zahvalila se svima koji se odazivaju pozivima za dobrovoljno davanje krivi i izrazila nadanja da će u narednom periodu taj broj da se poveća. Predsednik Crvenog krsta Apatin dr Živorad Smiljanić je uručio nagrade sedmorici davalaca od kojih je Polovina Milan po broju davanja krvi daleko ispred svih sa neverovatnim brojem od 100 davanja . Bujić Milorad je prvi sledeći, on je krv dao 75 puta njemu je priznanje uručeno pre početka svečanog prijema zbog poslovnih obaveza nije mogao prisustvovati svečanom prijemu. Još četvorica su stigla do malog jubileja od 50 davanja krvi a to su : Milan Begović, Milan Banjeglav,Ivan Tadijan, i Miodrag Jakšić.Priznanja za 35 davanja su primili Josip Rakin i Zoran Knežević.










