NAPREDNJACI DONIRALI KLIMA UREĐAJ DOMU ZDRAVLJA
Apatinski dom zdravlja bogatiji je danas za klima uređaj koji su donirali predstavnici Opštinskog odbora Srpske napredne stranke Apatin.
Klima koja će u budućnosti moći da dogreje, ali i rashlađuje specijalističku ordinaciju gde će biti postavljenlja, umnogome će olakšati rad lekarima,a građanima opštine Apatin preglede učiniti mnogo prijatnijim nego do sada.










