OD ČETVRTKA REDOVNI POLASCI VEĆINE VOZOVA
#FOTO1
Od četvrtka,većina putničkih vozova ponovo će saobraćati po važećem redu vožnje, koji je bio redukovan u vreme vanrednog stanja.
Ovo znači da će saželezničke stanice Prigrevica ponovo saobraćati svi vozovi u pravcu za Novi Sad, kao i u povratku iz Novog Sada za Prigrevicu.
U saobraćaj, za sada, neće biti vraćeni vozovi sa polascima za Hrvatsku - iz Sombora, u 13:02, a iz Prigrevice u 13:20 za Erdut, odnosno Osijek i u Bogojevu neće biti veza za Hrvatsku, ni u jednom terminu.
Takođe, privremeno neće saobraćati ni tzv.jutarnji voz za Sombor, koji je iz Prigrevice polazio u 5:20.









