OD PONEDELJKA PONOVO IDU VOZOVI: DVA POLASKA DNEVNO ZA NOVI SAD, JEDAN ZA SUBOTICU
Shodno odredbama o ublažavanju mera u toku vanrednog stanja, od ponedeljka će se ponovo, delimično, uspostaviti putnički železnički saobraćaj.
Iz Prigrevice su planirana dva dnevna polaska do Novog Sada i Sombora i jedan za Suboticu.
Za Novi Sad, polasci su u 7:35 i 10:38,
za Sombor u 9:20 i 12:15 i
za Suboticu u 12:15 časova.
Iz Novog Sada za Prigrevicu vozovi će saobraćati u dva dnevna termina i to u 7:15 i 10:10 časova.
O ostalim polascima,značajnim za stanovnike naše opštine, donosiće se odluke na dnevnom nivou.










