Od ponedeljka akcija "Ulepšajmo svoj grad"
Tradicionalna jesenja akcija JKP "Naš dom", pod nazivom "Ulepšajmo svoj grad, očostimo svoje okruženje, učinimo da naš grad bude lepši, čistiji i zdraviji", počinje u ponedeljak 3. oktobra.
Odvoz kabastog smeća i nepotrebnih stvari iz domaćinstava, vršiće se od 3. do 14. oktobra, po ustaljenom rasporedu odvoza smeća. Gradjani su u obavezi da kabasti otpad i nepotrebne stvari odlože pored puta, uz ivicu kolovoza, tako da bude uočljiv.











