OO DS Apatin obeležio stranačku slavu
Opštinski odbor Demokratske stranke Apatin je, već po tradiciji, obeležio stranačku slavu Đurđevdan. Stranačkoj slavi su pored članova Demokratske stranke prisustvovali i predstavnici političkih stranaka iz naše opštine, a sveštenici Željko Vasić i Mladen Glušac su osveštali slavski kolač. Kum slave je bio Rade Bosić, koji je kumstvo za narednu godinu predao Goranu Orliću.











