OO SUBNOR Apatin na obeležavanju proboja Sremskog fronta
I ove godine tradiconalno ce se obelziti 71. godisnjica proboja Sremskog fronta.
Danas ce na ovom obelzavanju ucestvovati clanovi SUBNOR-a opstine Apatin.
Ovo obelezavanje obavice se na najvisem drzavnom nivou, uz visoke vojne pocasti, veliki broj drzavnika I zvanicnika, delegacija zemalja saveznika u Drugom svetskom ratu, boraca, omladine I gradjana iz cele Srbije koji ce poloziti vence I cvece u Aleji casti I odati pocast poginulim borcima.










