Delegacija opštine Apatin koju je predvodio predsednik Radivoj Sekulić, na danas održanom sastanku u Agenciji za luke u Beogradu uručila kompletnu dokumentaciju u vezi projekta izgradnje međunarodne luke u Apatinu.
Dokumentacija, koju su predstavnici opštine danas predali, ovoga puta sadrži sve potrebne licence i studije koji će se naći pred nadležnim odborom i koji će biti upućen Vladi Srbije na usvajanje, što je osnovni uslov za donošenje uredbe o lučkom području međunarodne luke Apatin.
Sekulić je u izjavi za Radio Apatin izjavio da je sastanak sa predstavnicima Agencije za luke bio veoma uspešan, te da je lokalna samouprava današnjom predajom dokumentacije učinila sve što je u vezi projekta Luka Apatin bilo neophodno.
Audio zapis
RadioApatin.com
Sastanku je pored predstavnika Agencije za luke prisustvovao i Milan Pavković, direktor Direkcije za izgradnju koji je na ovom projektu angažovan više godina.
related articles
-
-
Dve nove biopskopske projekcije u apatinskom Kulturnom centru
U petak i u nedelju, 26. i 28. juna, u Velikoj sali Кulturnog centra Apatin biće prikazana dva nova filmska ostvarenja. Cena … -
Voda u Kupusini neispravna za piće
JKP "Naš dom" Apatin obaveštava stanovnike naseljenog mesta Kupusina da zbog mikrobiološke neispravnosti vode, ista nije za piće."Na osnovu …










