ORVS Apatin organizovala tribinu o NATO agresiji
Organizacija Rezervnih vojnih starešina opštine Apatin, u saradnji sa opštinskim odborom SUBNOR-a i Udruženjem ratnih veterana „Patriotski front“ sinoć je organizovala tribinu „NATO agresija na SR Jugoslaviju“.
Prisutne je pozdravio Željko Obradović, puk. u penziji.
Predavanje u Velikoj sali Skupštine opštine su držali general Božidar Delić i pukovnik Stevan Đurović.
Poseban momenat bio je nastup solistkinje izvornih pesama Svetlane Stević Vukosavljević, posebno poznate po očuvanju tradicionalnog pevanja homoljskog kraja. Svetlana se publici predstavila sa dve pesme „Bela vilo“ i „Teško žali na istoku sunce“.










