Otvorena kupališna sezona u Banji Junaković
Danas je i zvanično otvorena kupališna sezona u Banji Junaković. U prisustvu medija, Ljiljana Krec, PR Banje Junaković, kazala je da će i ove godine biti dosta povoljnosti za gradjane opštine Apatin, posebno naglasivši popust od 10% za građane Apatina te da ga iskoriste, a koji važi i na dnevne i na pretplatne ulazniceali i da su bazeni otvoreni za sve zainteresovane i iz drugih gradova, i da su u banji spremni da dočekaju čak i organizovane ture, a nadaju se još jednoj uspešnoj sezoni ovog leta.
PR Banje Junaković za medije na otvaranju kupališne sezone













