Položeni venci i cveće povodom Dana pobede nad fašizmom
Povodom 9. maja, Dana pobede nad fašizmom, danas su u apatinskoj opštini položeni venci i cveće na spomen obeležja žrtvama Drugog svetskog rata. U Apatinu je polaganje obavljeno u 11 časova ispred Doma kulture, u prisustvu predstavnika državnih institucija, škole i lokalne samouprave. Prisutnima se prigodnim govorom obratio Stevo Drača, predsednik OO SUBNOR-a Apatin.
Pre toga venci su položeni u selima naše opštine Svilojevu, Kupusini i Sonti.












