Posle zimske pauze ponovo radi "Igraonica" PU "pčelica"
Posle zimske pauze, od danas opet počinje sa radom naša „Igraonica“ u objektu Blok 112 – „Bubamara“, PU "Pčelica" u Apatinu. „Igraonica će raditi svake srede , od 16,30 do 18,00 časova.
Sva zainteresovana deca, uzrasta od 3 do 6,5 godina mogu da dođu i provedu vreme sa decom i vaspitačima u igri i drugim zanimljivim aktivnostima. Boravak u „Igraonici“ je besplatan.










