POŽAR U SONTI, IZGORELA KUĆA, NEMA POVREĐENIH
Jutros je u Sonti izbio požar u kući u ulici u Marka Oreškovića broj 52. Vatra je buknula u vreme kad u kući nije bilo nikog, te se nagađa da je uzrok požara neispravan dimnjak. Čim su primetile vatru, komšije su odmah krenule u gašenje požara crevima za vodu, koja su imali u svojim domovima. Ubrzo su stigli i vatrogasci i požar je ubrzo lokalizovan i stavljen pod kontrolu.
-U kući, sam, živi Saša J. Srećom u to doba nije bio tu. Kuća nije cela izgorela, ali pošto je ionako bila stara i u lošem stanju, mislim da je sada potpuno neuslovna za dalje stanovanje, smatra jedna od komšinica, koja se zatekla na licu mesta.
Šta je izazvalo ovaj požar pokazaće istraga koja je pokrenuta odmah nakon obavljenog uviđaja.











