Poziv za štediše sa starom deviznom štednjom
Ministarstvo finansija Srbije pozvalo je štediše banaka koji su do 27. aprila 1992. godine imali deviznu štednju u bankama na teritoriji bivše SFRJ da prijave svoja potraživanja.
Pozvali su državljane bivših republika SFRJ koji su deviznu štednju položili kod banaka sa sedištem u Srbiji i njihovim filijalama na teritorijama bivših republika SFRJ.
Poziv je upućen i državljanima Srbije koji su do tog dana deviznu štednju položili kod filijala banaka sa sedištem u Srbiji, a koje su se nalazile na teritorijama bivših repubika SFRJ.
Rok za slanje prijava potraživanja devizne štednje je 6. mart, a o njima će odlučivati Uprava za javni dug u roku od 120 dana od dana podnošenja prijave.










