Predsednik opštine primio korisnike Dnevnog boravka za osobe sa posebnim potrebama
Predsednik opštine Apatin, Radivoj Sekulić, organizovao je danas prijem za korisnike Dnevnog boravka osoba sa posebnim potrebama, u cilju upoznavanja korisnika sa radom i funkcionisanjem lokalne samouprave i SO Apatin. Ova poseta je organizovana u sklopu redovnih aktivnosti boravka, a predsedniku opštine je uručena i kolaž-fotografija kao dar ove ustanove, rad jednog od korisnika, kazala je Marina Zorić, Saradnik na poslovima Dnevnog boravka.











