Predsednik opštine razgovarao sa apatinskim privrednicima
Danas je u velikoj sali SO Apatin, predsednik opštine Radivoj Sekulić, primio privrednike iz apatinske opštine u cilju konstruktivnog razgovora i dogovora o saradnji lokalne samouprave i apatinskih privrednika u sferi poslovanja i otvaranja novih radnih mesta. Sekulić je pozvao privrednike da iznesu probleme sa kojima se suočavaju i ponudio usku saradnju u smislu pružanja obostrane pomoći radi njihovog boljeg poslovanja i otvaranja novih radnih mesta u našoj opštini.
Privrednici su izneli svoje probleme sa kojima se suočavaju, od visine poreza na imovinu i prihod, do komplikacija oko zapošljavanja novih radnika, a njihov zajednički stav sa lokalnom samoupravom je da treba urgentno doći do rešenja kako smanjiti broj nezaposlenih, obzirom da je procenat nezaposlenih u našoj opštini čak 42 % i poboljšati poslovanje malih i srednjih preduzeća, a to će biti i glavna tema narednog sastanka, u vezi kojeg je predsednik Sekulić dodao da su vrata lokalne samouprave za sve privrednike uvek otvorena za obostranu saradnju.












