BRATIMLJENJE OPŠTINA ISTOČNOG SARAJEVA I APATINA
U prijateljskoj poseti opštini Apatin boravili su predstavnici opštine Istočno Novo Sarajevo – Republika Srpska, koju su činili Ljubiša Ćosić, načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo, Miroslav Vujičić, direktor Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske, Vedan Jovančić, savetnik načelnika opštine Istočno Sarajevo i Vera Cevriz Nišić. Srdačnu dobrodošlicu u ulozi domaćina poželeli su im Radivoj Sekulić, predsednik opštine Apatin i Milan Škrbić, predsednik Skupštine Opštine Apatin sa saradnicima.
Gosti iz Republike Srpske u Apatin su stigli nakon posete Novom Sadu. U zvaničnom obraćanju medijima pojašnjen je cilj posete.
Nakon srdačnog razgovora, gosti i domaćini su posetili Glavnu ulicu, Trgn Nikole Tesle, marinu, pristan i pravoslavni hram.











