"Složno za Srbiju" ponovo prikuplja potpise u Prigrevici i Apatinu
Kao sto vec znate,na poziv sluzbenika Americke ambasade,upravni sud je oborio listu SLOZNO ZA SRBIJU koju su predali predstavnici Narodnog saveza Glišic i Parovic za republicke izbore. Zato danas U INAT njima ponovo skupljamo potpise cvrsto reseni bas U INAT njima da izadjemo na republicke izbore. Potpisi ce se danas prikupljati u nasim prostorija u Prigrevici od 16 do 19 casova, i sutra u Apatinu u zgradi suda od 16 do 19 casova. Ocekujemo vasu podrsku! Bez obzira na stranacku pripadnost pozivamo sve sugradjane da nas podrze kako bismo ispravili nepravdu i zajednicki suprodstavili se NATO uticaju u Srbiji.










