SNS APATIN - POBEDILI SMO NA LOKALU, OČEKUJEMO DA NAM SE OSTALE STRANKE PRIDRUŽE I DA POVEDEMO APATIN NAPRED
OO SNS-a u Apatinu se danas popodne konferencijom za medije obratio javnosti nakon juče održanih izbora. Prisutnima se prvo obratila Dubravka Korać koja je tom prilikom rekla:
Nosilac liste SNS-a za Apatin, Radivoj Sekulić se zahvalio svima koji su ukazali poverenje i doprineli izbornoj pobedi na lokalu.
- Pobeda naše liste na lokalu daje nam pravo da sa ostalim strankama osnujemo većinu u lokalnoj skupštini i povedeno Apatin, u suprotnom smatraćemo da ostale stranke prekrajaju izbornu volju građana. Rakao je Sekulić.
Izjavu Radivoja Sekulića prenosimo u celosti:











