Somborska bolnica raspisala novi oglas za prijem u radni odnos medicinskog osoblja
Opšta bolnica „Dr Radivoj Simonović“ Sombor raspisala je još jedan oglas za prijem u radni odnos velikog broja medicinskog osoblja, na određeno vreme, sa punim radnim vremenom.
Kako navode u ovoj zdravstvenoj ustanovi, potrebna su im dva dokrora medicine, na Internom odeljenju i u Službi za radiološku dijagnostiku, 13 medicinskih sestara – tehničara, te jedan nemedicinski pomoćni radnim sa nižom stručnom spremom (spremač/spremačica).
Konkurs je otvoren do 31. maja tekuće godine, a sve dodatne informacije zainteresovani mogu pronaći OVDE.










